התקשרו כבר עכשיו :
050-230-3044
אנחנו נמצאים כאן :
שד' בן צבי 2 קרית ים
חפשו אותנו :
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:קרוספיט בצפון

לא רבים יודעים זאת אך תרבות חדרי הכושר פרושה על כל רחבי הארץ ולא רק באזור המרכז. חדרי כושר רבים ממוקמים דווקא בפריפריה והם מציעים אימונים מקצועיים איכותיים אשר מתבצעים על ידי מאמנים אישיים מוסמכים ומיומנים. אימון קרוספיט בצפון למשל ניתן לבצע בחדרי כושר אשר נמצאים באזור הקריות. Sunset Bay הוא בדיוק חדר כושר כזה והוא מתמחה באימוני קרוספיט אשר מומלצים במיוחד למתאמנים רגילים וגם לספורטאים מתקדמים. אם אתם מחפשים מאמן אישי לקרוספיט מומלץ לפנות ולקבל מידע בנושא זה.

 

קרוספיט בצפון

קרוספיט בצפון – מי מאמן?

אחרי הכול מדובר בשיטת האימון הטובה והמוצלחת ביותר שקיימת. האימון משלב   תנועות שונות רובינו עושים בהן שימוש באופן שיגרתי ומכין את המתאמן לכל מצב שהוא עשוי לתקל בו.  אנשים אשר מתאמנים זמן רב כבר הביאו את עצמם למוכנות פיזית גבוהה מאוד. כל אדם מן הישוב נקלע לפעולות יומיומיות והוא אפילו לא מקדיש להן מחשבה רבה. הפעלת הגוף על יד אינסטינקטים מורכבים שמפעילות קבוצות שרירים רבות. דוגמאות למשימות כאלו: לקום מכיסא נמוך ללא עזרת ידיים, הרמה של סל כביסה, החלפת גלגל באוטו ועוד.

אנשים רבים אשר מתאמנים לא מצליחים לשפר את לחץ הדם שלהם והם מגלים שמשימות היומיום הופכות לקשות ומסורבלות יותר ויותר. בנוסף ישנן גם יותר פציעות ומופיעים כאבים שונים שלא הכרתם.

תמונות בנושא

מה עושים בקרוספיט

במהלך אימון קרוספיט בצפון מבצע המתאמן תרגילים מורכבים אשר עובדים על מספר מפרקים בעת ובעונה אחת או על קבוצות של שרירים שונות בו זמנית. לדוגמא תרגיל סקוואט עובד על כמה קבוצות שרירים ברגליים וגם על שרירים שתורמים ליציבה כמו תאומים, עכוז, ארבע ראשי ועוד.  ככל שמדובר במתאמנים בריאים אשר מעוניינים להגיע למקסימום בתכנית האימון שלהם אז מומלץ להם לעבוד על תרגילים מורכבים יותר מאשר על תרגילים בודדים.

דרכי העבודה בקרוספיט הן אוניברסליות מדובר על תנועות מגוונות וגם סוגי אימון שונים בין האחד לשני. ניתן לראות מתאמנים בקרוספיט אשר עושים שימוש בכדורי כוח, חבל קפיצה, שקי חול, טבעות ארגזים וכדומה. כל אלו תרגילים שניתן למדוד אותם בעת הביצוע שלהם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל