התקשרו כבר עכשיו :
050-230-3044
אנחנו נמצאים כאן :
שד' בן צבי 2 קרית ים
חפשו אותנו :
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:קרוספיט בחיפה

אם תגגלו את המילה כושר גופני סביר להניח שתמצאו תוצאות רבות אשר קשורות למונח קרוספיט. ככל שמדובר בכושר גופני כדרך חיים קרוספיט בחיפה ב- Sunset Bay מציע שיטת אימון אשר מתייחסת לכל איבר בגוף ומביאה את המתאמן לכושר גופני מושלם בפרק זמן לא ארוך. Sunset Bay הינו מועדון קרוספיט אשר ממוקם באזור הקריות ומחזיק מדריכים מיומנים שמתמחים בשיטת אימון זו. יש להבין שהשיטה מתאימה לכל אדם כמעט ומאפשרת אימון בקצב אישי ומותאם. מומלץ להתייעץ עם מאמן מקצועי שיתווה את הדרך.

 

קרוספיט בחיפה

קרוספיט בחיפה – עקרונות בסיסיים

הקרוספיט בנוי מכמה עקרונות בסיסיים אשר מלווים את המתאמן לכל אורך תקופת האימון: החלק החשוב ביותר הוא התזונה שמספקת אנרגיה זמינה. התזונה צריכה להתבסס על אוכל בריא ומומלץ להפחית בסוכרים. בשר, ירקות וקטניות הם מבורכים. בהמשך מדובר על בנייה של יכולת עבודה אשר מסתייעת בשלושה רבדים עיקריים:

  •  סיבולת של השרירים והלב קרי עבודה ממושכת בדופק גבוה אגב שימוש במשקולות שונות.
  •  פעילות אירובית שמתבטאת על ידי ריצה ועבודה מתמשכת עם דופק גבוה.
  •  וכמובן פעילות שהיא אנאירובית שקשורה בהרמה של משקולות.
בנוסף יש לשלב באימון התעמלות אשר תורמת ליכולת פיתוח של כוח והרמה של משקולות. את כל זה צריך לעטוף בהדרכה נכונה של מאמן מקצועי שילווה אתכם במהלך האימונים ובעיקר בשלבים הראשונים אשר הם קריטיים ביותר ויש לעבוד בזהירות מרבית.

הקפדה על תנועות נכונות היא אבן דרך באופן כללי ובקרוספיט בפרט. מכיוון שמדובר על הרמה של משקולות שונות, מומלץ להישמע להוראות המאמן ולא לנסות להעלות משקלים באופן בלתי מבוקר. אימון לא אחראי עלול לגרום לפציעות חמורות ועדיף שלא לפעול באופן כזה.

תמונות בנושא

תרומתו של אימון הקרוספיט

למעשה אימון כזה מחזק את התנועות שאנו מבצעים בחיי היומיום שלנו. הקרוספיט מחזק תנועות שונות שבוודאי יהיו מוכרות לנו אך הוא עושה זאת בליווי משקולות אשר מתווספות בהדרגה ומשפרות את הכוח, הסיבולת והיכולת הכללית שלנו. היות שהאימון ניתן למדידה אז אפשר להבין איזו דרך עברנו ומה ניתן לשפר בהמשך. ההתקדמות היא כמעט בלתי מוגבלת והאימון יכול להיות מותאם למצבו הפיזי של כל אדם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל