התקשרו כבר עכשיו :
050-230-3044
אנחנו נמצאים כאן :
שד' בן צבי 2 קרית ים
חפשו אותנו :
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:אימון קרוספיט

אימון קרוספיט משמעותו הכנה של הגוף למספר גדול של מצבים בהם הוא יוכל לתפקד ושיפור של תנועות יומיומיות שכולנו מבצעים בשגרה. מדובר על שיטה אימון לא חדשה שנחשבת לפופולארית מאוד ורבים נרשמים לחדרי כושר אשר מציעים אימון בדרך זו. באופן כללי הקרוספיט מדגיש את הבריאות שלך המתאמן ומאפשר התקדמות בקצב אישי אשר מותאם לכל אחד באופן ספציפי. Sunset Bay הינו מועדון קרוספיט מקצועי אשר מציע אימונים בתחום זה על ידי מיטב המאמנים. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.

אימון קרוספיט

אימון קרוספיט – תוצאות

כל מי שהתאמן אי פעם בשטה זו כבר מרגשי את השינוי שחל בו. השיטה מביאה לשיפור ניכר בהתנהלות היומיומית, מחזקת את הגוף ומעלה את הכושר הגופני שלנו. אנשים אשר סובלים מכאבים שונים שנובעים מישיבה ממושכת או סחיבה לא נכונה יגיעו לתוצאות טובות יותר. האימון מדבר על שלושה תחומים עיקריים:

 • ראשית יש להקפיד על בטיחות רבה ולמידה נכונה של התנועות השונות. כך ניתן יהיה ליישם אותן בבטיחות וללא חשש.
 • היעילות היא זו שתביא לשיפור ניכר ברמת הסיבולת וזאת על ידי טכניקה ייחודית. עבודה מותאמת בזמן לא ארוך תביא לתוצאות איכותיות.
 • בסופו של דבר כולנו מחפשים תוצאות לתהליך.

תמונות בנושא

מהו ספורטאי טוב

כולנו מביטים בתדהמה על אלופים אולימפיים אשר מבצעים משימות שנראות בלתי אפשריות כל אחד בתחומו. אך למעשה כל אחד מהם יודע לעשות רק דבר אחד. בקרוספיט אנו מתאמנים על מגוון של תנועות ועובדים על שיפור מתמשך של הכושר הגופני. כל אחד מתחיל את האימון ברמה מסוימת של כושר ומכאן זה רק יכול להשתפר ולהתחזק.

התמדה באימון היא חשובה מאוד והתדירות המומלצת הינה פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע. בכל מקרה נהוג לנול יום אחד בין אימון לאימון אלא אם אתם מתאמנים לתחרות אולימפית. ספורטאי טוב דואג גם לתזונה שלו ומתרחק ממזונות מזיקים ועתירי שומן. בנוסף ארוחות סדירות עשויות לשפר את ההרגשה ולתרום למהלך האימונים. מומלץ שלא להגיע לאימון על בטן מלאה ולנוח מעט לפני התחלת האימון. ובכל מקרה לא לשכוח לבצע מתיחות לפני ואחרי האימון.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל