התקשרו כבר עכשיו :
050-230-3044
אנחנו נמצאים כאן :
שד' בן צבי 2 קרית ים
חפשו אותנו :
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:אימון אישי בחיפה

מעוניינים לעבור לשיטה של אימון אישי בחיפה אז מומלץ לכם לערוך חיפוש ברשת האינטרנט ולהיעזר בחברים שמבינים בנושא זה. לא כל מאמן כושר יתאים לכם ואימון אישי הוא יותר מחייב מהאימון הרגיל בחדר הכושר. על כן כדאי לבחור במאמן המשתלם ביותר ולצאת אתו לדרך. Sunset Bay הוא מכון קרוספיט שמתמחה בשיטה זו. המקום מחזיק בצוות מאמנים מיומן ומנוסה.

אימון אישי בחיפה

אימון אישי בחיפה – כמה זמן צריך להתאמן?

מתאמנים רגילים אשר עושים זאת רק על מנת לשפר את הכושר הגופני ולשמור על הבריאות והגמישות יכולים להתאמן 2-3 פעמים בשבוע וזה יהיה מספק ביותר. כל אימון יכול להמשך בין שעה וחצי לשעתיים בהתאם לסוג האימון ולמטרה שאליו הוא מכוון. ישנם סוגים שונים של אימונים שכל אחד מהם מיועד למטרה שונה:

 •  אימון משקולות מיועד לפיתוח של הכוח הכללי. אנשים אשר עוסקים בפיתוח גוף, ספורטאים ומתאמנים מתקדמים עוסקים בו בדרך כלל.  הוא יכול לכלול מאות סוגים של תרגילים שמיועדים לחיזוק של קבוצות שרירים שונות.
 •  הרמת משקולות מאופיינת בתרגילים שונים לפיתוח כוח וגם אימון זה מיועד לספורטאים מתקדמים.
 •  אימון ריצה מיועד לאלו שמעוניינים לשפר את סיבולת לב ריאה והם נערכים בדרך כלל במקביל לאימוני כוח. הם מתחלקים לרמות שונות של קושי .
 •  אימוני אירובי הם בעלי עצימות נמוכה יחסית והם מבוקשים מאוד בקרב מתאמנים רבים. מדובר באימון מעניין והוא עוזר לשריפה של השומנים בגוף. ישנו מגוון של אימוני אירובי.
 •  יוגה- למרות שמדובר במצב די סטטי עדין מדובר על אימון קשה ומאתגר.

תמונות בנושא

אז מה עדיף?

כל אחד יעשה את החישובים שלו בעניין. אך דבר אחד ברור, אימון אישי בחיפה הוא בעל סיכויים רבים יותר להצליח והוא גם מעלה את רמת המחויבות של המתאמן. היחס האישי מדרבן ומכניס מוטיבציה רבה לאימון. אמנם גם אימון רגיל בחדר כושר הוא יעיל ופרקטי אך ישנם אנשים שזקוקים למגי האישי של מאמן פרטי שילווה אותם לאורך התהליך. בסופו של דבר המטרה היא לשמור על הבריאות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל